Avlu Dizisinde Sular Bir Türlü Durulmuyor

Özge’nin ceza evine gelmesiyle Kudret içeriye silah sokarak oğlu Deniz ve Özge’yi öldürerek oğlu Alp’in intikamını almak için harekete geçer. İkisini birden banyoda yakalar tam o sırada Murat son anda yetişerek Kudret’in amacına ulaşmasını engeller. Fakat kendisi vurulur. Hastane yerine Zerrin müdürün talimatıyla revire kaldırılan Murat’ın durumu iyidir. Zerrin müdür ise bu olayın duyulmaması için elinden ne geliyorsa yapmaya başlar. Murat bu olaydan sonra izine ayrılmaya karar verir. Melis ise bu olayın peşini bırakmamaktadır.

                Azra ise kardeşinin yeni bir tedavi yöntemiyle iyileşebileceğini öğrenir. Fakat bu tedavi için gereken para çok yüksektir. Hemen yola koyulan Azra cezaevinde para arayışına girer ve Hasret’in kardeşi ve Hüseyin ile cezaevine uyuşturucu sokarlar. Bu uyuşturucunun dağıtımını ise Heves’e sözde bir doğum günü partisi düzenleyerek yapar. Deniz ise şüphelenir. Bundan sonra Azra, Heves ve Hasret’in peşinden ayrılmaz.

                Yeniden harekete geçen Kudret Özge’yi öldürmek için adamlarına talimat verir. Özge’nin, oğlu Alp’ten hamile olduğunu öğrenen Kudret koşarak yanlarına gider ve son anda Deniz ile birlikte hafif yaralı bir şekilde kurtarırlar.

                Zerrin ise ceza evine sokulan uyuşturucuları Azra’nın yaptığını öğrenir. Bu arada Deniz Azra’nın içeriye sokmuş olduğu uyuşturucuları bulur ve imha eder. Zerrin’de gelir ama yetişemez. Azra ile Deniz’in arası bu olaydan sonra iyice açılır. Koğuşlarına giden ikili daha sonra tartışırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir