Bir Litre Gözyaşı Mahir Yaşayacak mı ?

Mahir Cihan’a aşkını itiraf ederken kaza yaparlar. Cihan kazayı hafif sıyrıklarla atlatmaktadır. Fakat Mahir bir türlü kendine gelemez.Cihan telefonla ambulansı aramak ister ve telefon çekmez.Gelen arabayı görür görmez yola çıkar ve yardım ister hemen ambulans gelir.Uzun süre uyanmaması Cihan Mahir’e daha çok bağlanır.Mahir’in ailesi ve Cihan’nın ailesine kaza olayını hemen haber verilmiştir.Mahir yoğun bakımına alınmıştır.Mahir’in annesi Ayla bir oğlunu daha kaybetmeyi göze alamayacağını ve Mahir’in bu durumunu Cihan ve ailesini suçlar.

Cihan Mahir’i yalnız bırakmaz sürekli yoğun bakımının önündedir doktor görür ve Cihan’ı yoğun bakımına girdirir. Cihan Mahir’e uyanmasını beklerken aşkını itiraf eder ve sensiz hayatın olmayacağını çok sevdiğini söyler. Mahir bu konuşmanın hiç bir şeyi duyamadan uyanır. Cihan ise heyecanla doktorları çağırır.O anda Mahir’in annesi Ayla Cihan’ı görür ve yanından kovar.

Diğer yandan Cihan’ın hastalığı ilerlemekdedir. Hastanede bir süre Cihan’da gözetimde kalmaktadır. Cihan Ayla’dan gizli Mahir’in odasına girer. Cihan Mahir’e yanında çok iyi hissettiğini ve sayende hastalığının iyi olacağını söyler. Tam o anda sevdiğini söylemeye çalışan Cihan Ayla’ın geldiğini duyunca gizlenir ve odadan çıkar.

Diğer bir taraftan Muzo kendisini dolandıranları köşeye sıkıştırmıştır. Fakat kızı Elif’in başının belada olması bütün dengeleri bozar. Figen ve Muzo kızı Elif’i kurtarmaya çalışırken biranda çıkmaza girerler. Güzel bir haberle beklenmedik birisinden gelen yardım ile Elif’i kurtarırlar.

Kazanın sayesinde birbirlerine olan öfkeleri değişir ve yumuşak davranmaya başlarlar. Ali, Mahir ve Handan’ın arasındaki dengeleri Cihan şok kararı verir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir