Erkenci Kuş Yine Zirvede

Aylin, Can ve Sanem’in el ele yakın fotoğraflarını basına verir. Ertesi gün çıkan aşk haberleriyle ajansda büyük bir merak içerisindedirler. Sanem ise öğrenince panik olur ailesinden gizlediği aşkını Mevkibe ve Nihat çoktan haberleri olmuştur.

Sanem ise ilişkisinin böyle bir haberle öğrenildiği için işten ayrılmak ister. Fakat Can kesinlikle buna izin vermez. Sanem Can’dan beklemediği ciddi ilişkiye sahip çıktığını görür.Can Sanem’e olan aşkını bir kez daha gösterir ve Sanem’e evlenme teklifi eder.Sanem ise kafasındaki tüm soru işaretleri kalkmıştır.Sanem çok mutlu olur ve annesine söylemeye karar verir.

Sanem annesine patronu Can’a aşık olduğunu söylese de Mevkibe asla kabul etmez.

Can ise ilişkilerini saklamak istemese de Sanem için ajanstakilere sevgili olduklarını söyle .Herkes bu habere şaşkın ve özellikle Deren duyduğu ilişkilerini hayatının şokunu yaşar.

Diğer bir yandan Can büyük bir kozmetik firmasıyla anlaşmak üzerededir. Bir tek engel vardır ki Fabbri’nin şirkete olan hissedarıdır.Can Fabbri’nin şirketine gider ve hisselerini geri ister.Fabbri ise hisselerini vermiyeceğini Sanem’in yaptığı parfümler karşılığında aldığını söyler.Can çok sinirlenir ve Fabbri’ye dayanamaz yumruk atar.Fabbri ise Can’dan şikayetçi olur.

Diğer bir tarafdan Emre, Leyla’ya ayrılmak isteğini başka dünyanın insanlarıyız senle ben olamayız diyerek Leyla neye uğradığını şaşırır. Emre’nin de onu sevdiğini bildiği halde neden ayrıldığını bir türlü anlamaz. Bunu duyan Osman fırsatı kaçırmaz Leyla’ya aşkını itiraf eder. Bir şans vermesini ister. Ama Leyla’nın aklı Emre’dedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir