Jet Sosyete Reytinglere Tutunabilecek mi ?

Gündüz , kısa yoldan para kazanmak için bir emlak ise bu duruma normal yolla çalışarak ta para kazanabileceğini söyler. Safiye bel ağrısından şikayet ettiği için Yaşardan temizlikçi tutmasını ister. Yaşar bu isteğini onaylamaz Melik’e Ozan tarafından depoda bırakılmış bir temizlik robotu bulur, Safiye ise robotu çok sever.

Alara, Dilara’yı çöp çatan sitelerinden kendisine uygun birisini bulmasında ısrar eder. Ozan’ın zıt karakterini araştırmaya karar verirler.

Melike de arkadaş bulma sitelerinden kendine flört aramaktadır , bunu öğrenen Ozan Melike’yle tekrar birlikte olabilmek için aynı siteye üye olur.

Kumsal Yıldız’la Talib’in nişanlı olduğunu öğrenmesi ve Şennur’un Yıldız hakkında olumsuz yorumlarda bulunmasıyla ondan uzaklaşır, bu duruma Şennur çok üzülür.

Yaşar ve Safiye’nin mahalleden bir tanıdıkları genç yaşta hayatını kaybetmiştir. Vasiyeti üzerine helvasını Safiye yapar ve komşularına dağıtır. Bu olay Cengiz ve ailesinde bazı şeyleri sorgulamalarına neden olur vasiyeti ne olacağı ve kime bırakılacağı gibi…Zahide ise Gizem’in ona bakamayacağını düşünüp bir plan yapar.Ayağını burkmuş numarasını yaparak Gizem’i test eder.Doktorunda bir hafta üzerine basmaması ve çok iyi bakım gerektiğini söylemesi üzerine Gizem bütün bakımı ele almıştır.O kadar çok ilgiden bunalan Zahide Şennur ile işbirliği yaparak kurtulmak ister fakat foyası ortaya çıkar.

Cengiz ise bu genç yaştaki kayıptan çok etkilenir ve orta yaş krizine girer. Hayatta yapmak isteyipte yapamadıkları liste yaparak Yaşar’la birlikte gerçekleştirmeye başlar. Yaşar’a gerçeği ailesine söylememesi konusunda yemin ettirir. Yaşar’ın eve geç gelmeleri dövme yaptırması,küpe takması,deri pantolon giyinmesi Safiye ile arasını açmıştır.Cengiz ise Gizem’e Yaşar’ın orta yaş krizine girdiğini ve onu yalnız bırakamadığını söyleyerek evden rahatça çıkar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir