Kızım Dizisinde Son Bölümde Neler Yaşandı ?

Demir’in aklına giren Cemal öykünün gerçek senin kızının olup olmadığını sorar. Demir hemen babalık testi yaptırmak ister ve Uğur’a Öykü’nün saç telini alacağını söyler.Bunu duyan Öykü hiçbir yerde saç telini bırakmaz. Demir’ yine bir şekide  çaresini bularak DNA testi yaptırır.

Asu ise Öyküye alışmaya başlamıştır. Öykü’yü bir yandan koruma altına almaktadır ve bir şey olmasından tedirgindir.

Öykü okulunda kermes düzenlenir. Demir ve Uğur Öykü’yle birlikte kermes için hazırlık yapar.Öykü Uğur ‘la birlikte kermese katılır ve Öykünün gözleri yaşarır çünkü etrafına baktığında bütün arkadaşlarının anneleriyle gelmektedir.Öykü Asu’ya da kermese katılmasını ister fakat kermese gelmez

Uğur annesinin yardımıyla Candan Demir’lerin yakınında ev tutar ve temizlik yaptırır. O anda telefon eden Uğur’un annesi Candan’ı evine davet eder. İçeride  Demir’in ve Öykü’nün fotoğraflarını görünce çok Hacı anneye Demir’in tanıdığını neden söylemediğini  düşünürken Hacı anne yeni bir çerçeve getirerek oğlunun resmini getirir ve Uğur’u tanır ve hatırlar. Candan çok şaşkın ve tedirgindir. Candan hemen Cemal’in evine gider ve Demir hakkında ne biliyorsa anlatmasını ister.

Demir ile Uğur yine büyük işler peşindedir. Demir Öykü’yü Candan’a bırakır ve Uğur ile birlikte görüşeceği kişi ile otelde buluşurlar. Çok değerli olan bu yüzüğü oyun ile satın almak ister ve uğur adamı oyalar Demir adamın odasına girerek yüzüğü çalar hiç bir şey olmamış gibi otelden ayrılırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir