O Ses Türkiye Beyaz Yine Yaptı Yapacağını

Ekranların en fenomen müzik yarışması O Ses Türkiye Heyecanla devam ediyor. Her hafta bölümleriyle izleyici kitlesini yükselten muhteşem jüri üyeleri ile  sürpriz yarışmacılarıyla hafta sonları izleyicilerini ekrana kilitliyor.

O Ses Türkiye sahnesinde üç jüri üyesini döndürmeyi başaran başarılı bir performans sergileyen Barış Yıldırım 44 yaşında 16 yıldır bar işletmeciliği yapan Barış Bodrum da yaşıyor. Barış’ın enerjisi çok yüksektir.

Beyazıt Öztürk ise Barış’ın arkadaşı olduğunu açıklar. Beni seçme arkadaşlara ayıp olur der ve ortalık kahkalara boğulur.

Diğer bir yarışmacısı ise Adana’dan katılan 20 yaşında Mehmet Baştürk sokakta söylediği şarkı ile bir anda fenomen olan sosyal medyada sesini duyurmayı başaran  O Ses Türkiye sahnesine çıkar ve ilginç hikayesini anlatır.

Tüm jüri üyelerini döndürmeyi başaran Mehmet Baştürk hikayesi bir ay önce ilişkisi olduğunu sevdiği kız arkadaşından ayrıldığını ve ona video çekimi ile yolda şarkı söyler ve sosyal medyada fenomen olur.

Murat Boz Mehmet’e kız arkadaşına ne olduğunu sorar ve barışmadığını söyler.

Acun ise önce sebebi sonra kararını sorar. Beyazıt Öztürk beni seçersen sana Sezen Aksu’yu arayacağını  parça alacağını söyler.

Seda Sayan ise beni seçersen Sezen Aksu’dan beş şarkı alırım diyen Seda Beyaz ‘la yarış halindedir.

Beyaz yine espirisini patlatır Sezen Aksu’yu arar ve meşgule aldığını söyleyerek herkesi gülme krizine girer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir