Savaşçı 26.Bölüm Full izle

Savaşçı 26.Bölüm izle

Sitemizin adresi www.bolumd.net olarak değişmiştir. Güncel tüm dizileri bolumd.net adresinden izleyebilirsiniz.
618
0
569 gün önce, 29041 İzlenme
Fox TV Ekranlarının en sevilen dizilerinden Savaşçı Dizisi Son Bölüm izlemek isteyenler için yine oldukça heyecanlı bir bölüm ile karşımızdaydı 26. bölüm de yine aksiyon bitmedi. Dizide her bölüm finali yeni bölüm fragmanını merakla bekletiyor.
1000 Kalan karakter sayısı
Gösteriliyor 1 ile 5 arasındakiler / Toplam : 5 Yorumlar.
e
eto peto - 533 gün önce
Kürşat bence gayet iyi karakter.ona takılacağınıza koca tüfekleri pardesü içerisine saklamalarrına ,1 saatte 2 kere kıyafet değiştirmelerine ,cephane biiterken 2 şer 4 er ateş edip ,cephane varken tek atışta adam öldürmelerine bakın.Mesela öteki dizilerde olduğu gibi yapmadılar geçen bölüm ,gavur tüfeği sayıp kurşunu bittiği halde ,öldürdüğü adamın kaleşnikof unu almamazlık etmediler.Ama yine bir kaçırılma olayı tabii...O olmazsa olmuyor...Çekimler ve karakterler güzel.Ama her bölümde Atatürk ve Bayrağımızın görünmesi çok daha güzel....Bu bölüm en çok yemin etme sahnesini beğendim..
m
misafir - 543 gün önce
Ünotmin Türkistan'ın
m
misafir - 547 gün önce
bence kürşat karakteri tamamen rolüne uygun va türkmen göçmeni sıfatına benziyor herkesin görüşü farklıdır .....
m
misafir - 552 gün önce
50 puan
m
misafir - 568 gün önce
su kürsat diye ise yaramaz oyuncu yerine daha rolüne uygun birini koymalisiniz rol yok yetenek yok mesela cayci rolündeki arkadas gibi biri yada yetenekli bir figuran koysaniz daha iyi izlenir biz o ciktimi tv,yi kapatiyoruz ne güzel macera dizisi izlemeyelimmi siz bilirsiniz.